WOKALNI

Głos Skierniewic – za nami drugi etap konkursu.

Karina Dyśko, Monika Kędzierska, Weronika Bibik i Ewa Stolińska w czwartkowe popołudnie (8.06) podbiły scenę CKiS i zwyciężyły w drugim etapie konkursu wokalnego „Głos Skierniewic”.

O wejście do finału walczyli także: Kinga Klepaczka, Karolina Podwysocka, Artur Dyśko i Daniel Gulan Dwaj soliści wymienieni jako ostatni znaleźli uznanie publiczności, która nagrodziła ich największymi brawami.

Zwycięską czwórkę będzie można podziwiać ponownie w koncercie finałowym, który odbędzie się już 25 czerwca, również w CKiS. Wtedy też wybrany zostanie ten jedyny, najlepszy Głos Skierniewic. A jest o co walczyć, bo nagrodą główną w konkursie jest nagranie singla w profesjonalnym studio, a także występ w roli gwiazdy jako Głos Skierniewic podczas Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw.

Pomysłodawcą konkursu jest muzyk i kompozytor Artur Sułek. Honorowy patronat nad konkursem objął prezydent Skierniewic. Nasza redakcja objęła imprezę patronatem medialnym, redaktor naczelna tygodnika Anna Wójcik-Brzezińska poprowadziła koncert. Projekt dofinansowany został przez CKiS w ramach tzw. małych grantów.
Tekst i fot. Joanna Młynarczyk

Więcej na temat konkursu czytaj w najbliższym wydaniu „Głosu Skierniewic i Okolicy” (15.06).

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2567 sekundy